• In English
 • Благородні олені знову в Україні
  , опубліковано 20 Грудня 2022 року о 18:18

  В грудні 2022 року відділом прикордонного інспекційного контролю «Конотоп» Управління державного контролю на кордоні проведено державний ветеринарно-санітарний контроль живих диких тварин (благородних  оленів), які прибули автомобільним транспортом на територію України з Литовської Республіки в кількості 90 голів з метою подальшого розведення.

  Державним ветеринарним інспектором було підтверджено відповідність умов перевезення, супровідних документів та проведено клінічний огляд тварин.

  Благородний олень є одним з найбільших ссавців, що населяє більшу частину території Європи, особливо у західних регіонах, на півночі зустрічається в Шотландії і Південній Скандинавії, він мешкає і в Північній Африці, Азії і Північній Америці.

  Ця тварина є одним з найкрасивіших представників сімейства оленячих, має струнке тіло, пропорційну будову. Під хвостом благородного оленя є характерна біла пляма. Роги – це елемент, яким можуть похвалитися лише самці. У цього виду оленя  вони характеризуються фірмовою гіллястістю. Щороку олені скидають роги, а навесні – відрощують нові.

   

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій